شماره: 131
1403/02/20
سروک آذر در دومین روز نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران
سروک آذر در دومین روز نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور بیش از ۱۷۵۰ شرکت داخلی و خارجی در روز دوم به کار خود ادامه داد.

در این دوره از نمایشگاه ۱۵۰۰ شرکت ایرانی و ۲۵۰ شرکت خارجی از ۱۲ کشور روسیه، چین، آلمان، فرانسه، ژاپن، کانادا، ایتالیا، ترکیه، بلاروس، هندوستان، اتریش، آرژانتین حضور دارند که این شرکت‌ها تازه‌ترین دستاوردها و نوآوری‌های خود را که نقشی کلیدی در تعیین آینده انرژی و صنعت نفت جهان ایفا می‌کنند، به نمایش خواهند گذاشت.

غرفه سروک آذر در دومین روز بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، میزبان مقامات اجرایی، اعضای هیئت مدیره، مدیران عامل و هیات های همراه در حوزه نفت و گاز بود. دکتر عبدالحسین بیات؛ رئیس هیئت رئیسه صندوق هاي بازنشستگي پس انداز و رفاه كاركنان صنعت نفت، دکتر علی آقا محمدی؛ رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری، دکتر سجاد خلیلی؛ معاون وزیر در نظارت بر منابع هیدروكربوری وزارت نفت، دکتر محمد دهقان؛ معاون حقوقی رئیس جمهور، دکتر رضا دهقان؛ معاون محترم مدیرعامل در امور توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران، داود سرلک؛ مدیر دفتر مرکزی حراست و بازرسی صندوق هاي بازنشستگي پس انداز و رفاه كاركنان صنعت نفت و جمع دیگری از مدیران بالادستی حوزه نفت و انرژی از جمله شاخص ترین مهمانان غرفه سروک آذر بودند.

در این بازدیدها، علی پولادی وندا؛ رئیس هیئت مدیره سروک آذر و حمیدرضا توسلی، مدیر عامل سروک آذر ضمن ارایه توضیحاتی از روند پیشرفت پروژه میدان مشترک نفتی آذر، آخرین دستاوردهای فنی و مهندسی و نیز روند افزایش تولید در این میدان مشترک و اهداف آتی در خصوص توسعه فاز دوم میدان نفتی آذر را ارائه کردند.

شایان ذکر است مهم ترین محور حضور دکتر عبدالحسین بیات در بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، توسعه تخصصی شرکت های زیر مجموعه صندوق هاي بازنشستگي پس انداز و رفاه كاركنان صنعت نفت می باشد.

از دیگر رویدادهای دومین روز بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می توان به حضور و استقبال دانشجویان دانشگاه امیرکبیر و گفت وگو در خصوص چالش های موجود در پروژه میدان نفتی آذر و نحوه برخورد با آن و هم چنین بررسی آخرین دستاوردهای فن آوری سروک آذر نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی ایران که فرصتی ارزشمند برای تبادل دانش و فناوری در حوزه انرژی است، از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ‌ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است و شرکت سروک آذر میزبان مراجعه کنندگان خواهد بود.

گزارش تصویری دومین روز بیست ‌و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

 

حق انتشار محفوظ است ©